piątek, 22 lutego 2013

Powrót

Wróciliśmy do domu ,napiszę więcej ,ale muszę się ogarnąć bo kilka min temu dojechaliśmy.

Jesteśmy w domu z Mają ,chemia przebiegła bez problemów,a krew się też ładnie cofnęła ,nie było więc potrzeby ingerowania w port naczyniowy.
Majeczka była grzeczna i zaczepiała każdego,a że było nas tam dziś bardzo mało,Maja miała pole do popisu bo personel przez brak pacjentów miął więcej czasu dla niej..Porozmawiała więc z pielęgniarką ,doktorem ,sprzątaczką...:)
Wyniki badań wyszły dobrze , poprawia się coraz bardziej morfologia,poziom cyklosporyny jest prawidłowy,odetchnęłam z ulgą.
Naszego badania  genetycznego jeszcze nie ma ,dr powiedział nam dziś, że jeśli przyjdą wyniki i gdyby się okazało ze są dobre, to znaczy ze Mai choroba nie jest genetycznie uwarunkowana, to po 24 tyg leczenia stopniowo będą odstawiać te silne leki i obserwować reakcje czy Maja nie będzie miła nawrotu w przypadku że taki  zaistnieje będzie przeszczep.Tak patrzę na bloga ,ale ostatnio tutaj cicho,gdzie jesteście?

7 komentarzy:

 1. jestesmy, jestesmy caly czas:) jestem z Wami od grudnia i niemalze codziennie tu zagladam. wpradzie nigdy nic nie komentowalam, ale Wspieram Was modlitwa, bo caly los w rękach Najwyzszego!!! Majeczka jest kochana a ostatni Wasz filmik jest super az sie usiech sam pojawia na twarzy:) to dobrze ze dzis Mprzekazujecie optymistyczne wiesci, miejmy nadzieje ze najgorsze juz za Wami i ze bedzie juz coraz lepiej. Pozdrawiam serdecznie. Magda

  OdpowiedzUsuń
 2. Jesteśmy, jesteśmy, zaglądamy tu co chwilę.
  Bardzo się cieszę, że Maja tak dobrze reaguje na leczenie. Trzymam mocno kciuki : )Uściski dla Majeczki

  OdpowiedzUsuń
 3. Jesteśmy Pani Wioletto:)Ja tu codziennie zaglądam i trzymam kciuki za Majeczkę:) Kochana Nasza jak ślicznie mówi- oglądałam filmik:)
  Cieszę się niezmiernie, że wróciliście do domu i stan Majeczki się poprawia.
  Pozdrawiam serdecznie
  Marlena

  OdpowiedzUsuń
 4. to bardzo optymistyczne wiesci.to radosc dla wszystkich kibicujacych Majeczce w jej walce o powrót do zdrowia.oby tak dalej mała wojowniczko:)!wszystko bedzie dobrze.musi byc!sciskamy Cie.sylwia

  OdpowiedzUsuń
 5. ja też czytam codziennie ale ostatnio miałam nawał pracy i dlatego się nie odzywałam.Filmik cudowny.Masz wspaniałą córkę.Będzie dobrze,trzymajcie się

  OdpowiedzUsuń
 6. WITAM TO BARDZO MIŁE CZYTAĆ ŻE MAJECZKA MA SIĘ LEPIEJ A DZISIAJ CO U NIEJ SŁYCHAĆ JAK SIĘ MA TA UROCZA KSIĘŻNICZKA.

  OdpowiedzUsuń
 7. My tez zagladamy.Niestety nawal zajec.Nadrabianie i wyscig szczurow....Pozdrawiamy Krzysiek z Gosia i Kuba

  OdpowiedzUsuń