środa, 27 lutego 2013

Koncert na rzecz Mai w szkole.

Dzisiejszego dnia w MZS Strzyżów odbył się koncert dla naszej małej Mai,inicjatorem tego wielkiego czynu była Pan Elżbieta O.( wychowawczyni mojej starszej córki Sylwii) która wspaniałomyślnie wszystko zorganizowała przy pomocy innych nauczycieli .
Jesteśmy ogromnie wzruszeni że tak wspaniała akcja mogła se odbyć w szkole do której sama kiedyś uczęszczałam.
Dziękujemy dyrekcji ,oraz całemu gronu pedagogicznemu że wszyscy okazali nam serce i tak tłumnie przybyli wraz ze swoimi klasami ,nie wiem ilu uczniów liczy szkoła ,ale koncert był dla wszystkich klas począwszy od 1 kl S.P do 3 kl Gimnazjum skończywszy.
Z całego serca dziękujemy Pani Eli która jest niesamowita, Podziękowania dla Pani Teresy.U. która bardzo dużo pracy w to włożyła i muzycznie wprowadziła nas w koncert.
Trudno wszystkich wymienić były też panie ze szkoły tanecznej wraz ze swoimi podopiecznymi ,po prostu wszyscy byli zaangażowani w akcję na którą dyrekcja wyraziła zgodę,za co bardzo dziękujemy.
No i nie możemy zapominać o wszystkich uczestnikach ,tancerzach ,solistach ,uzdolnionych muzycznie, którzy tak wspaniale dopisali.To było piękne...
Dziękujemy wszystkim przybyłym rodzicom oraz uczniom którzy podarowali Mai część swojego serca,kwota zebrana zostanie przeznaczona na leczenie.
-Brak nam słów-DZIĘKUJEMY.

Nie mieliśmy możliwości filmowania kamerą więc kopia jest kiepska ,ale dla nas wyjątkowa , bo to dla naszej córeczki. Niestety nie mam jak wstawić filmiku może ze względu na wielkość pliku,ale mam przynajmniej zdjęcie przed koncertem.

Wywiad zrobiony z Nowin jak będzie gotowy Pan ma dać znać.

2 komentarze:

  1. SUPER : ) piękne chwile

    OdpowiedzUsuń
  2. Witam jak ma się mała księżniczka,a Pani już zdrowa pozdrawiam.

    OdpowiedzUsuń