czwartek, 28 lutego 2013

Spokojny dzień przed sterydami

Właśnie zmierzałam do napisania kilku słów kiedy dostałam komentarz co u Mai .
Maja dziś też czuła się dobrze,jutro rano zaczynamy ten dla nas nie fajny cykl sterydowy po którym maja czuje się zazwyczaj bardzo źle.Pierwsze objawy pojawiają się po drugiej dawce koło 13:00
Z racji tego że za każdym razem przy sterydach jest coraz gorzej nie spodziewamy się nagłej odmiany.
Po prostu trzeba to przetrwać.
Jeśli chodzi o mnie to wirus mi przeszedł ,choć czy do końca jestem zdrowa nie wiem ,jest coś co mnie niepokoi ,ale nie chcę na razie pisać o tym ,dla mnie ważniejsze są dzieci.ale obiecałam rodzinie że się przebadam,bo to może być poważna sprawa. Muszę być zdrowa dla swoich dzieci.
Nie martwcie się ,ja jestem silna ,a zresztą nie wszystko co może się wydawać złe takie właśnie jest.

Z Nowin jeszcze się nie odzywali kiedy się ukaże artykuł ,ale pewnie już nie w tym tyg bo został tylko piątek,także może w poniedziałek?Sama nie wiem ,w każdym bądź razie mają dać mi znać,wtedy ja wam też napiszę.
Majeczka już śpi ,dziś nie spała przez cały dzień więc ją zmogło,ja też się położę zregeneruję siły na kolejne dni kiedy spania nie będzie.Pozdrawiam was wszystkich zaglądających tu regularnie,oraz tych którzy są tu po raz pierwszy ,czy tacy są?

4 komentarze:

 1. Majeczko kochamy Cie i modlimy sie o Twoje zdrowko kazdego dnia. jestes najdzielniejsza dziewczynka jaka znam.sylwia

  OdpowiedzUsuń
 2. Pani Wiolu, marsz do lekarza... a Ty Majeczko trzymaj się dzielnie. Pozdrawiam całą rodzinę

  OdpowiedzUsuń
 3. Strasznie się wzruszyłam.... Życzę Wam wszystkim z całego serca dużo siły w walce z chorobą. Jestem pewna, że już w niedalekiej przyszłości te smutne zdjęcia z sal szpitalnych będą tylko wspomnieniem, a Maja z powrotem będzie roześmianym, szczęśliwym dzieciaczkiem :)Trzymajcie się cieplutko

  OdpowiedzUsuń
 4. Wiola do lekarza!!!Nawet najmniej poważnych objawów nie możesz zaniedbywać.Twoje zdrowie jest równie ważne,jak zdrowie Mai.Pomyśl też o sobie kochana.Całuję Was wszystkich,a Majeczkę zacałowałabym po tych jej pysiach jakbym mieszkała bliżej;-)

  OdpowiedzUsuń