niedziela, 28 kwietnia 2013

Podziękowanie


-Ciągle jeszcze istnieją wśród nas anioły. Nie mają wprawdzie żadnych skrzydeł, lecz ich serca są bezpiecznym portem dla wszystkich, którzy są w potrzebie.
Wyciągają ręce i proponują swoją przyjaźń i pomoc-.

Są wśród nas , są nieustannie i  mimo że sami nie wiele maja  sercem dzielą się z nami.
Bardzo się wzruszamy że nam ciągle pomagacie ,że pamiętacie o nas ,o Mai .
Cieszę się kiedy piszecie ,kiedy pytacie ,dzwonicie.Myślę że nawiązało się tu wiele przyjaźni ,że nawet kiedy już Maja wróci do zdrowia w co wierzę,nasze znajomości się nie zakończą....
 Chciałabym tutaj napisać o pewnym chłopcu ,ma na imię Kuba ,choć ma dopiero 14 lat ,tak bardzo sie przejmuje losem Mai ,że robi wszystko co może by pomóc,wspólnie z rodzicami oczywiście .
 Kuba te słowa kieruję do ciebie:
-Jesteś wspaniałym chłopcem,masz złote serce,powiem ci tylko tyle,że niektórzy dorośli mogą się od ciebie uczyć .Jesteśmy ci niezmiernie wdzięczni bo jesteś chyba jedyną osobą tak młodą ,która nie siedzi przed komputerem grając w jakieś strzelanki ,czy chodzi z kolegami po mieście  plując pd nogi.Za to kazdego dnia zagladasz na naszego bloga,martwisz się o Maję i robisz tak wiele by nam pomóc.Kuba dziękujemy.

Chciałabym podziękować też Juleczce ,Zuzi i ich mamie,od których Maja dostała prezent na urodziny.
Państwu H.H, Andres z USA za to że pamiętają o nas ( napisałam list)
Chcę też podziękować tym którzy są stale z nami  ,bez waszej obecności na blogu nie jest on dla mnie odbiciem.dlatego napiszcie czasami   komentarz ,choćby słowo jestem.

1 komentarz:

  1. My również śledzimy bloga codziennie i trzymamy kciuki za Majeczkę:). Buziaki dla Niej:* Pozdrawiamy cieplutko - Aga z rodziną

    OdpowiedzUsuń