niedziela, 27 kwietnia 2014

4 Urodziny

Dziś obchodziliśmy urodziny Mai,mimo ze 4 latka wybija 30 kwietnia za 3 dni ,to chcielismy ten dzień spędzić w rodzinnym gronie i zaprosić kilka osób  aby Majeczka nie czuła sie samotna,dlatego tez niedziela wydała sie nam najbardziej odpowiednim dniem na tego typu spotkania.
Strasznie sie cieszymy ze Maja poczula sie w tym dniu wyjatkowo ,ze bawila sie z kuzynkami,siostrami  i usmiechala od ucha do ucha.
Po odśpiewaniu Sto Lat i zdmuchniciu swieczki  był czas na trampolinę i skoki.
Dziekujemy kazdemu kto o Mai nie zapomniał,za wszystkie życzenia  te pisane listownie ,jak i te otrzymane drogą elektroniczną.
Dziekujemy za śliczne prezenty dla Mai  i za pomoc w organizacji przyjecia urodzinowego  ♥
Ten dzien na dlugo pozostanie w naszej pamięci i bede pamietala kazdy moment z urodzin poniewaz sa one pierwszymi urodzinami w nowym życiu Mai po przeszczepie,to tak jakby to byl pierwszy Rok zycia naszej córeczki .
Majusiu skarbie żyj nam w zdrowiu i szczęsciu 100 lat   -Kochamy cie tu wszyscy ♥ ♥ ♥


3 komentarze:

  1. Majeczko zdróweczka, uśmiechu na Twojej cudnej buźce każdego dnia i wielu, wielu takich fajnych przyjęć urodzinowych!!!

    OdpowiedzUsuń
  2. Sto lat Księżniczko:*!!! Życzymy Ci duuużo zdrówka i uśmiechu:) błogosławieństwa Bożego na każdy dzień i aby każdy kolejny dzień przynosił tylko dobre wieści... Aga z rodziną

    OdpowiedzUsuń
  3. Spóźnione życzenia urodzinowe dla kochanego słoneczka, Majusi. Zdrowia, zdrowia i jeszcze raz zdrowia, i szczęśliwego dzieciństwa, bez cierpień i chorób!!Kochamy Cię!!sylwia

    OdpowiedzUsuń