czwartek, 18 czerwca 2015

Badania

Witam serdecznie,
W dniu dzisiejszym   byliśmy z Mają na badaniach kontrolnych tym razem w Rzeszowie.
Powstał tam nowy oddział hematologii dziecięcej  ,a że doktorzy tam na są znani i lubiani więc  nie stanowiło to żadnego problemu.
Maja była bardzo dzielna przy zakładaniu igły do vascu portu i prawie wcale nie płakała,choć pobieranie trwało długo dlatego ,że są problemy z cofaniem się krwi,zresztą nie od dziś,dopiero po kilku minutach  wielokrotnym płukaniu solą,port oddał krew,a Mai przez ten czas tylko łzy polały się po policzku,ale bez wrzasków.
Co do wyników  na szczęście nic się nie pogorszyło ,za wyjątkiem TSH  Maja ma bardzo zaawansowaną niedoczynność tarczycy i mimo leków wyniki się nie chcą poprawiać ,choć jakiś czas temu  przez chwilę  było znośnie.
Jest też anemia 10,6 hemoglobiny
Resztę wyników jest znośna.
Wysypka wciąż obecna,a sterydy od dziś znów delikatnie redukowane.
Waga Mai bardzo powoli spada w dół z 37,2 kg dziś jest 34,80  jeszcze kilka mc i powinno być już znacznie lepiej,o ile znów nie będą  podnosić sterydów ,ale nie mam ochoty  przyjmować tego do wiadomości,że  może zajść taka potrzeba.
 Za kilka dni może uda nam się na chwilę z dziećmi wyjechać nad jezioro, by odreagować wszystkie złe emocje ,które nas ostatnimi czasy dotknęły.
Zostaliśmy zaproszeni do pewnej Pani Agnieszki ,która zna nas właśnie z tego bloga,za co ogromnie dziękujemy.
Jeśli nic nie stanie na przeszkodzie ,to  razem z dziewczynami będziemy mogli  odpocząć z dala od  tego  fałszywego otoczenia w którym się obecnie znajdujemy.
Ślemy gorące pozdrowienia dla naszych przyjaciół i znajomych  ,którzy są z nami nadal i  nic tego nie zmieni.
 
 
5 komentarzy:

 1. Czy jeszcze jest potrzebny lek Noxafil .posiadam 1 butelke chętnie ją oddam .Elżbieta

  OdpowiedzUsuń
 2. Dzielna Majeczka ! <3 Zycze zdrowka i pokonania gadziska ! Wielu ludzi kibicuje Waszej slicznej Coreczce , a tymi falszywymi proponuje sie nie przejmowac. Co to musza byc za " pseudo - ludzie " , ktorzy zle zycza choremu dziecku i rodzinie... Niech skladaja rece do Boga, ze nie znalezli sie w tak trudnej i tragicznej sytuacji !!! Zycze wszystkiego dobrego i serdecznie pozdrawiam <3. Ewa.

  OdpowiedzUsuń
 3. Życzę wam szczęścia i żeby choroba zniknęła z waszego życia. A tymi zawistnymi ludźmi się nie przejmujcie bo oni zostaną kiedyś osadzeni za swoje zachowanie i postępowanie. Zrozumieli by was jakby byli w takiej sytuacji jak wy. I pamietajcie po burzy zawsze wychodzi slonce. Lord232 z portalu wedkuje

  OdpowiedzUsuń
 4. Życzę wam szczęścia i żeby choroba zniknęła z waszego życia. A tymi zawistnymi ludźmi się nie przejmujcie bo oni zostaną kiedyś osadzeni za swoje zachowanie i postępowanie. Zrozumieli by was jakby byli w takiej sytuacji jak wy. I pamietajcie po burzy zawsze wychodzi slonce. Lord232 z portalu wedkuje

  OdpowiedzUsuń
 5. Życzę wam szczęścia i żeby choroba zniknęła z waszego życia. A tymi zawistnymi ludźmi się nie przejmujcie bo oni zostaną kiedyś osadzeni za swoje zachowanie i postępowanie. Zrozumieli by was jakby byli w takiej sytuacji jak wy. I pamietajcie po burzy zawsze wychodzi slonce. Lord232 z portalu wedkuje

  OdpowiedzUsuń