niedziela, 17 listopada 2013

Przygotowani

Jesteśmy przygotowani na wyjazd  .Wszystko już spakowane  i czeka w torbach, które leżą w pokoju i nam mówią,że to już ten czas kiedy trzeba  podjąć ryzykowne kroki ,aby zażegnać raz na zawsze chorobę Mai.
Przeszło rok czas ją leczymy i jest to już stanowczo za dużo .Tak naprawdę Maja nie miała normalnego dzieciństwa .Wszystko zaczeło się od drgawek i tego krytycznego momentu kiedy przestała oddychać.
Od tamtego czasu cały czas szpitale ,obawy co będzie,czy maja to wszystko wytrzyma.
Nadszedł moment którego się bardzo obawiamy,ale wiemy że jeśli się wszystko uda Maja będzie zdrowa i jeszcze zażyje dzieciństwa które choroba jej zabrała.
Zrobiła ona spustoszenie nie tylko w Mai życiu ,ale i w naszym.Wszyscy jesteśmy nerwowi i ciągle żyjemy w strachu co przyniesie jutrzejszy dzień.
Mamy nadzieję,że w szpitalu w którym znajdziemy się już w środę , nie będziemy długo oczekiwać na rozpoczęcie  procedury przeszczepu ,bo czas oczekiwania jest najgorszy.
Napiszę do was kolejny raz już ze szpitala  i myślę  że będą to dobre wieści.

Dla wszystkich  dla których maja jest ważna wysyłamy moc  uścisków i prosimy o to abyście byli z nami nadal. ♥

5 komentarzy:

 1. Kochani Powodzenia !!! Wiele osób serduchem jest z Wami i ja też ! Czekamy na te dobre wieści - bo inaczej być nie może! Majeczko zdrowiej szybciutko !

  OdpowiedzUsuń
 2. Powodzenia!!!!!!! Trzymamy za was kciuki!

  OdpowiedzUsuń
 3. Powodzenia kochani !! Trzymamy za was kciuki i wysylamy buziaki dla Majusi i dla calej rodziny :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Trzymam kciuki za Was. Najdzielniejsze kobiety o jakich słyszałam :) ~ Diana

  OdpowiedzUsuń
 5. Majeczko bardzo Cie kochamy! Wszystko sie uda i bedziesz zdrowa! Juz tyle przeszlas dziecinko, wytrzymaj jeszcze troszke, niech Bog Cie blogosławi!

  OdpowiedzUsuń