środa, 20 listopada 2013

Czekanie

Zmieniono nam datę przyjęcia do szpitala,nie chce już pisać kto zawinił ,a kto nie,ale moim zdaniem jest to niedopilnowanie.
Gdyby nie to bylibyśmy już w szpitalu  i czekali na przeszczep,ale jest inaczej
i jedziemy dopiero w poniedziałek.
Z jednej strony lepiej bo będziemy dłużej w domu  z drugiej gorzej ,bo czekanie  to straszna rzecz.
Dziś nasza dr z Warszawy przysłała nam skierowanie  ,ponieważ jak się wczoraj okazało  było niezbędne i musiało być wystawione przez naszą dr z Warszawy,
więc wysyłka musiała być priorytetowa.Dobrze że przynajmniej nas o tym poinformowali bo nie mieliśmy nic i nie zostalibyśmy przyjęci.
 Maja czuje się dobrze.Po rozmowie z naszą dr zdecydowano że chemii już nie będzie otrzymywała przed trafieniem do szpitala,więc nie jedziemy już do Warszawy,ale sterydy musimy dać w piątek jeszcze raz.
 Dowiedziałam się że dziś trafił pierwszy woreczek krwi na poczet Mai,przekazany do DSK Lublin z adnotacja że to dla Majusi.
Żeby krew trafiała do niej trzeba to zaznaczyć.
Panie Łukaszu
- rozpoczyna Pan Akcję dla Mai -Dar życia. ♥
Majeczka po przeszczepie jak i w czasie megachemii będzie potrzebowała krwi i jej składników,dlatego prosimy was ,kto z was może oddać krew  o pomoc.
Oddać można w każdym punkcie krwiodawstwa z zaznaczeniem
 że to dla Mai Gajda oczekującej na przeszczep szpiku w DSk Lublin
 ul.Chodźki  oddział Transplantologii. -Oddając krew ratujesz życie.-

2 komentarze:

  1. czy krew musi być jakiejś określonej grupy czy wszystko jedno? Mam BRh+

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. krew zostanie najwyżej podmieniona.Krew za krew.Maja ma grupe 0 rh+ dawczyni szpiku A+ wiem że 0 i A+ nie mogą sie laczyc,ale do A+ można podac B+ .Nie mam pojecia co Mai dadza po preszczepie ale chyba krew z grupa dawcy

      Usuń