wtorek, 25 listopada 2014

Dziękujemy

 Tytuł mojego posta ,od tego zacznę.
Z racji ,ze zakonczył się okres rozliczeń 1 % podatku chcemy podziękowac kazdemu kto oddał swoja cząstke dla Mai  ,pieniązki ktore zostały zebrane z tego tytułu zostana przekazane na dalsze leczenie ,na dojazdy do szpitali ,leki,potrzeby związane z Mają.
Ludzie  dzielą się na  dwie kategorie ,takich którzy mają serce i takich ktorzy tego serca nie maja i potrafią dodatkowo uprzykrzyc zycie ,ale nie chce o tym pisac bo wiem ze   nie jestem sama i dzieki wam  wciaz sie nam udaje zyc normalnie,a Maja moze byc szczesliwa i to jest najwazniejsze.
 Dziękujemy  tym osobom ,które zaangazowały sie w nawet najmniejsza pomoc  i sa obecni z nami.
Na Facebooku utworzyłam wydarzenie odnosnie sprawienia Mai radosci w dniu jej 1 ,,Nowych Urodzin" 14 - grudnia Maja  bedzie obchodziła swoją pierwszą rocznicę życia z Nowym Szpikiem,bedzie to ważna data w jej życiu i chcemy by o niej pamiętała.
Mamy nadzieję ,że każdego roku będzie  ten dzień  choć w małym stopniu świętowany,to jest dar życia ,który otrzymała od jeszcze na nieznanej osoby z Niemiec.
Jesli wszystko się ułoży po naszej myśli i wszystkie komplikacje zostana pokonane,to będzie to dla nas dzien którego nie zapomnimy do końca swojego życia.
 Do tej pory nadeszły 3 paczki  za które z całego serca dziękujemy ,sa z nami osoby ,które  towarzyszą nam od samego początku  jak np Pani Bożena .R <3 kochamy i dziękujemy...Pani z Rzeszowa ,która wysłała kosmetyki,karteczki które doszły...
 Dziękujemy każdemu  ,bo trudno jest wymienić osoby z nazwiska  kiedy tak wiele osób nas wspiera w tej walce i pomoga tez na rożne inne sposoby ,znajomościami  ,kontaktami...Dziękujemy
Wiem też o akcji jaką organizuje Polonia Amerykańska.
Przygotowują oni  paczkę dla dziewczynek na święta ,pod choinkę - Przesyłam dla was  tony uscisków i całusów od Mai.
Większość z tych osób to  byli mieszkańcy naszego małego miasteczka ,kilka z tych osób poznało Maję osobiście.Brak mi słów  by wyrazic wdzięczność.
Każdy kto chciałby  w jakiś sposób sprawić radość dziecku  może wysłać choćby karteczke ,adres jest w zakładce ,,jak można pomóc " lub ,,kontakt z mamą Majki"
 Co do świąt-Będą to ( przynajmniej tak myślimy) pierwsze święta od 2 lat ,gdzie już bardziej na spokojnie będziemy  mogli je świętowac razem w domu,choinka ,wigilia.
Dla nas jest to bardzo magiczny czas ,bo jesteśmy razem .
Ostatnią Wigilie,Święta i Nowy Rok spędziliśmy na izolatce oddzialu przeszczepowego ,nie był to przyjemny czas i calkowicie pozbawiony atmosfery Świąt nawet choinki nie było,tylko cierpienie i strach :(
Pocieszeniem była obecność jednego z rodziców ,bo nie można tam byc wspólnie ,a jedynym atrybutem świąt były migające światełka ,które mogłam zawieśić przy łóżeczku Mai.
2 lata wcześniej   był też wielki strach ,była chemia, były komplikacje posterydowe kiedy Maja  prawie całkiem przestała nam chodzić ,nie było  wesoło.               
Tym razem chcemy by te święta  były  dla Mai  wspaniałe.
Jeśli nawet bedzie potrzeba rozpoczęcia leczenia we Wrocławiu ,poprosimy o przesunięcie go na kilka dni później.
 Apropo ,mam pytanie:
Czy ktoś w Strzyżowie  ma strój Mikołaja?
Poszukiwany  taki ,który może przyjść na chwilkę  i dostarczyc prezent lub wypozyczyc strój na chwilę.
Dziękujemy jeszcze raz z całego serca za każd dobry gest okazany  w naszą stronę.
 Co do stanu Mai,jest dobrze,czekamy tylko na wynik histopatologiczny guzka,to powinno byc na dniach.
W czwartek jedziemy na kontrolne badania i na wyciągnięcie szwów.
Maja strasznie tyje i tu  jest tez prośba do osób ktore chciały by podarowac Mai jakiś ciuszek, by były to szerokie ciuszki zarówno koszulki ,jak i spodnie czy bielizna nawet.Bardzo ciężko cokolwiek nam tutaj dobrać co jest tak szerokie.Maja teraz ma jakieś 112 cm i waży aż 33 kg
  sterydy wciąż robia swoje.
Prosze trzymajcie kciuki za dobry wynik  i za ogólnie dobre wyniki w czwartek.


1 komentarz:

  1. Trzymam kciuki, wierzę, że będzie dobrze! Oby jak najszybciej wszystko wróciło do normy, żeby Majusia już nie cierpiała! Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń