wtorek, 24 grudnia 2013

Wesołych Świąt

Życzymy Wszystkim zdrowych, pogodnych i wesołych Świąt Bożego Narodzenia, spędzonych na łonie rodziny oraz wszystkiego co najlepsze w nadchodzącym Nowym Roku,dużo miłości i zdrowia. Dziękujemy wszystkim za wsparcie w tych ciężkich chwilach, oraz modlitwy w intencji Majci. Majeczka na razie czuje się dobrze, choć biegunka i gorączka nie odpuszcza. Szpik chyba jeszcze nie wystartował i czekamy z niecierpliwością na pierwsze oznaki. Pozdrawiamy wszystkich cieplutko.
Maja z Rodziną.

9 komentarzy:

  1. Dziekujemy i na wzajem niech te Swieta i Nowy Rok przyniosa duzo sily,zdrowka i szczescia..

    OdpowiedzUsuń
  2. Dobrych, spokojnych Świąt i oby nowy rok przyniósł zdrowie dla Majeczki i radość dla całej Waszej rodziny.
    Joanna

    OdpowiedzUsuń
  3. Zdrowych, spokojnych Świąt i niech szpik zacznie pracować jak najszybciej, a w Noeym Roku wszystkich Świąt spędzonych w rodzinnym gronie i w pełnym zdrowi
    Kasia z rodziną

    OdpowiedzUsuń
  4. Maju zdrowiej jak najszybciej abys nastepne swieta mogla spedzic w domku

    OdpowiedzUsuń
  5. Witam serdecznie,
    Moi drodzy, wszyscy, ktorym nie jest obojetny los malej Majusi, chcialam Wam przekazac, ze "wyniki Majusi ida w gore, dzisiaj byly badania i szpik rusza...:)".
    Ta cudowna wiadomosc otrzymalam przed chwilka od Pani Wioletty sms-em. Pani Wioletta nie moze sama napisac poniewaz "nie ma narazie dostepu do internetu, a dokladniej by napisac na blogu".
    W imieniu Pani Wioletty dziele sie wiec z Wami ta cudowna nowina:)

    A od siebie dodam, ze kamien spadl mi z serca...:) i prosze, modlmy sie jak dotychczas, aby wyniki badan byly tylko coraz lepsze i, zeby Majusia wrocila jak najszybciej do zdrowia:)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Jak dobrze, że wyniki "ruszyły"... Teraz będzie coraz lepiej. Trzymaj się Maleńka:) Dla rodziców życzę dużo siły, aby nowy rok owocował tylko w dobre wieści. Zdrówka, zdrówka i zdrówka...

      Usuń
  6. Wspaniała wiadomość!!!♥♥♥

    OdpowiedzUsuń
  7. Super wiadomość !!!

    OdpowiedzUsuń
  8. Niestety wiadomość z fb z dnia wczorajszego. Organizm próbuje odrzucić przeszczep. Walcz dziecinko. Będzie dobrze. Musi być.

    OdpowiedzUsuń