wtorek, 15 października 2013

Trochę słów do was

W imieniu Mai chcielibyśmy bardzo gorąco podziękować za wszelką okazaną pomoc, za wsparcie, bez którego sami nie dalibyśmy rady. Fundacja zaczęła księgowanie wpłat na subkonta z tyt.1% Z całego serca dziękujemy,że nie okazaliście Państwo obojętności. Nie ma jeszcze zaksięgowanego wszystkiego,ale wiemy,że sporo osób podarowało
Mai swój 1%
 Nie ma słów jakimi można by wyrazić wdzięczność za gest serca,dlatego jedynie co możemy powiedzieć to- Dziękujemy.
W związku z zapytaniami Co do przyszłego okresu rozliczeniowego, jak już będzie wiadomo czy nic się nie zmieniło ,(a mają nastąpić jakieś zmiany ) powiadomię Państwa w odpowiednim czasie ,i jeśli znów okażecie chęć pomocy w przyszłym roku będziemy niezmiernie wdzięczni. Maja powoli wraca do siebie po sterydach ,choć nie jest jeszcze taka jaka powinna być,tym razem bardzo agresywnie znosiła te pulsy. W piątek jedziemy na kolejną chemię ,zrobią badanie pod kątem wirusa EBV,bardzo bym chciała by go już nie było ,ale moje chcę to zazwyczaj tylko marzenia. Jeśli chodzi o dawce- Maja będzie miała szpik dawcy pochodzącego z Niemiec,o ile wszystkie jego wyniki będą prawidłowe( jest obecnie badany już do przeszczepu)Jest on zgodny w 90% ,lepszego nie znaleźli ,ponieważ poszukiwania odbiegają w czasie ,a że przeszczep jest określony jako pilny ,muszą dać to co udało się znaleźć najlepszego do tej pory.Wierzę że szpik się przyjmie, no i najważniejsze aby dawca się nie rozmyślił ,ponieważ zadadzą mu teraz ostateczne pytanie czy się zgadza. Nie możemy tej osoby poznać bo dane są poufne ,ale może akurat ta osoba się dowie gdzieś tam, komu daje szanse na nowe życie.Może los sprawi że trafi na ten blog i się odezwie do mnie. W tej chwili jest jednak najważniejsze by przeszczep się odbył w miarę szybko i aby nie było żadnych komplikacji,a na wszystko inne przyjdzie czas.

1 komentarz:

  1. Zycze z calego serca powodzenia.Wiem jak to jest,przeszlam to z moja corka.Jesli chodzi o dawce to moze on sie kontaktowac z pania poprzez szpital.Zadne dane nie moga byc ujawnione przed uplywam 2 lat.Mozecie panstwo prowadzic korespondencje.Serdecznie pozdrawiam,z calego matczynego serca zycze powodzenia.

    OdpowiedzUsuń